O nás

O nás – o majitelích Holiday Dog

Psí hotel jsme z počátku provozovali pouze pro klienty, kteří u nás cvičili své pejsky. Když se klienti začali vyptávat, kam dát pejska, když odjíždějí na dovolenou, řekli jsme si: „Tak proč ne k nám?“ A tak vznikl Holiday Dog. Tuto činnost provozuji s manželem. Oba máme pejsky velice rádi, a proto jsme se rozhodli vydat cestou, která nám umožní pečovat o pejsky. Chceme, aby byli šťastní a ne sami a smutní.

Před nedávnou dobou jsme zvýšili kapacitu z 8 na 10 míst, kompletně zrekonstruovali prostor pro odpočinek pejsků a přizpůsobili zahrady (výběhy). Nyní jsme připraveni se postarat o Vašeho miláčka naplno.

Holiday Dog je pro všechny páníčky, kteří chtějí svým pejskům dopřát to nejlepší. Ať už hodně pracujete a chcete, aby se přes den váš pejsek vyřádil v psí školce, nebo jedete na služební cestu či dovolenou a odloučení chcete vašemu pejskovi co nejvíce zpříjemnit. Jsme tady pro Vás a Vaše psí parťáky. Našim cílem je, aby páníček i pejsek odjížděli spokojení.

Barbara Vlasáková

Barbara Vlasáková - majitelka

S kynologií jsem začala před 15 lety. Tuto dráhu jsem odstartovala ve výstavní chovatelské stanici NO, kde jsem zjistila, jak to chodí na výstavách a co to znamená cvičit psa. Netrvalo dlouho a věděla jsem, že psi budou můj život. Nástup k psovodům Policie České republiky, byla potom jasná volba, jak dělat práci, která mě baví a současně pomáhat lidem. Jsou věci, které naplánovat nejdou, a když se mi narodila dcera, věděla jsem, že k Policii se vrátit už nechci a založila jsem s manželem DogUniversal.

Mám za sebou mnoho seminářů, výcvikových táborů/víkendů, které pořádám a organizuji. Neustále se vzdělávám v oblasti kynologie. Mám ráda, když pes pracuje s chutí a práce ho baví. Stejný elán, ale potřebuje i jeho majitel. Ráda Vám pomůžu se základním výcvikem, výchovou a poradím i se správnou výživou. Vás i Vašeho psa připravím na základní zkoušky.

Pokud potřebujete pohlídat Vašeho pejska v době dovolené, nabízíme hlídání v přátelském rodinném prostředí. Hodiny se mnou jsou přátelské, pohodové a v dobré náladě. Na každé hodině se dozvíte něco nového, vše co si povíme, si následně ukážeme a procvičíme. Výcvik vedu tak, abych se mohla věnovat každému individuálně a dle jeho přesných potřeb, dovedností a schopností. Tímto se snažím motivovat jak pejska, tak i jeho majitele.

Lukáš Vlasák

recenzent

Můj první pes byl Rhodéský ridgeback s kterým mám složeno několik zkoušek a absolvovali jsme několik závodů. K ubytování a hlídání Vašich psích parťáků jsem se dostal přes manželku, která vede výcvik psů. Pro psí hotel jsem se rozhodl v době, kdy jsem odchytával ztracené či zatoulané pejsky, které jsem následně i po dobu, než si je jejich majitel vyzvedne hlídal. Spolu s mojí manželkou jsme nadšení pejskaři, a tak pořádáme, již poněkolikáté prodloužené psí víkendy. K hlídání pejsků přistupuji zodpovědně a po dobu ubytování v hotelu se snažím, aby pes měl veškerý komfort.

Kontaktujte nás

    Kde nás najdete

    Ptáte se, kde že náš hotel a školka sídlí? Najdete nás na adrese: Křižatky 42, 267 01 Králův Dvůr. Pokud sjedete na 22. sjezdu z dálnice D5 – Králův Dvůr a poté zahnete vpravo a dojedete na křižovatku ve tvaru T. Dále se vydáte se vlevo, stále po hlavní která se zhruba po 500m bude stáčet vpravo přes železniční přejezd, který přejedete a pokračujete stále rovně do kopce (pořád po hlavní silnici, nikam neodbočovat) a vyjedete až nahoru do Křižatek, kde se dáte první odbočku vpravo. Tam už uvidíte nápis výcvik psů, psí škola. Stačí zazvonit a my už se o Vás postaráme.

    PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com